Programma en afgelastingen

Het wedstrijdprogramma is voor het laatst bijgewerkt op 29-04-2016 om 17:08 uur

De wedstrijd kan op de wedstrijddag nog worden afgelast. Kijk dus altijd op de wedstrijddag of de geplande wedstrijden doorgaan.
Datum
Tijd
Wedstrijd
Type
Status
30-04-2016
14:30 uur
Lettele A1GD - LMA2
Competitie
Gaat door
30-04-2016
11:30 uur
Beekbergen C1 - LMC1
Competitie
Gaat door
30-04-2016
13:00 uur
LMC2 - V en L C2G
Competitie
Gaat door
30-04-2016
09:15 uur
Klarenbeek E4G - LME2
Competitie
Gaat door
30-04-2016
10:30 uur
LMF1 - csv Apeldoorn F4
Competitie
Gaat door
30-04-2016
09:30 uur
LMF2 - Apeldoornse Boys F4G
Competitie
Gaat door
01-05-2016
14:00 uur
Voorst 1 - LM1
Competitie
Gaat door
01-05-2016
10:00 uur
LM2 - Groen Wit 2
Competitie
Gaat door
01-05-2016
10:00 uur
Columbia 4 - LM3
Competitie
Gaat door
01-05-2016
12:00 uur
Barneveld 4 - LM4
Competitie
Gaat door
01-05-2016
11:30 uur
Be Quick 3 - LM5
Competitie
Gaat door
01-05-2016
09:30 uur
Be Quick 4 - LM6
Competitie
Gaat door
01-05-2016
09:30 uur
LM7 - SHE 4
Competitie
Gaat door
01-05-2016
12:30 uur
LM8 - Columbia 6
Competitie
Gaat door
01-05-2016
11:30 uur
Wissel VR1 - LMVR1
Competitie
Gaat door
01-05-2016
12:00 uur
Wijhe VR1 - LMVR2
Competitie
Gaat door
07-05-2016
14:30 uur
Eerbeekse Boys A1 - LMA1
Competitie
Gaat door
07-05-2016
13:00 uur
LMA2 - WSV A3
Competitie
Gaat door
07-05-2016
11:00 uur
Albatross C4D - LMC2
Competitie
Gaat door
07-05-2016
10:00 uur
LMD1 - vv Dieren D5
Competitie
Gaat door
07-05-2016
09:30 uur
LME2 - csv Apeldoorn E9
Competitie
Gaat door
07-05-2016
10:30 uur
WSV E8 - LME3
Competitie
Gaat door
07-05-2016
10:30 uur
LMF1 - WSV F6
Competitie
Gaat door
07-05-2016
09:30 uur
LMF2 - Klarenbeek F2
Competitie
Gaat door
08-05-2016
14:00 uur
Kon. UD 1 - LM1
Competitie
Gaat door
08-05-2016
12:00 uur
Robur et Velocitas 2 - LM2
Competitie
Gaat door
08-05-2016
13:00 uur
LM3 - Robur et Velocitas 4
Competitie
Gaat door
08-05-2016
10:00 uur
LM4 - De Kieviten 2
Competitie
Gaat door
08-05-2016
10:00 uur
LM5 - De Hoven 2
Competitie
Gaat door
08-05-2016
10:00 uur
LM6 - Apeldoornse Boys 4
Competitie
Gaat door
08-05-2016
13:00 uur
LMVR2 - Victoria Boys VR2
Competitie
Gaat door
10-05-2016
18:45 uur
VDZ D10M - LMD1
Competitie
Gaat door
10-05-2016
18:30 uur
LME1 - AZC E1
Competitie
Gaat door
11-05-2016
18:30 uur
LME3 - sp Teuge E6
Competitie
Gaat door
12-05-2016
18:45 uur
Sp Teuge E2 - LME1
Competitie
Gaat door
14-05-2016
14:30 uur
LMA1 - sc Klarenbeek A1
Competitie
Gaat door
14-05-2016
13:00 uur
LMA2 - Rohda Raalte A4
Competitie
Gaat door
14-05-2016
14:00 uur
LMC1 - AZC C1
Competitie
Gaat door
14-05-2016
10:00 uur
LMD1 - Elsweide D1G
Competitie
Gaat door
14-05-2016
10:00 uur
Sp Teuge E7 - LME2
Competitie
Gaat door
14-05-2016
09:30 uur
vv Dieren F4G - LMF1
Competitie
Gaat door
14-05-2016
11:00 uur
csv Apeldoorn F9 - LMF2
Competitie
Gaat door
16-05-2016
14:00 uur
LM1 - Alexandria 1
Competitie
Gaat door
16-05-2016
10:00 uur
LM4 - Barneveld 3
Competitie
Gaat door
16-05-2016
10:00 uur
LM5 - AZC 5
Competitie
Gaat door
16-05-2016
09:30 uur
Cupa/Wilp 4 ( Busloo) - LM6
Competitie
Gaat door
16-05-2016
09:30 uur
LM7 - Vorden 4
Competitie
Gaat door
16-05-2016
09:30 uur
WSV 12 - LM8
Competitie
Gaat door
27-05-2016
19:30 uur
LMFU1 - Andarinyo FU4 (Bhoele)
Competitie
Gaat door
27-05-2016
20:30 uur
LMFU2 - FAZ FU4 (Bhoele)
Competitie
Gaat door
© 2016 Joenuzzz Webdesign   |   Aan deze website kunnen geen rechten worden ontleend |   Follow @vvloenermark Beheer