Programma en afgelastingen

Het wedstrijdprogramma is voor het laatst bijgewerkt op 06-02-2016 om 14:44 uur

De wedstrijd kan op de wedstrijddag nog worden afgelast. Kijk dus altijd op de wedstrijddag of de geplande wedstrijden doorgaan.
Datum
Tijd
Wedstrijd
Type
Status
06-02-2016
12:00 uur
VIOS Vaassen A1 - LMA1
Competitie
Gaat door
06-02-2016
13:00 uur
WSV C2 - LMC1
Oefen
Gaat door
06-02-2016
11:00 uur
LMD1 - De Hoven D1
Oefen
Gaat door
06-02-2016
10:00 uur
LME1 - Columbia E1
Oefen
Gaat door
06-02-2016
10:00 uur
LME2 - LME3
Oefen
Gaat door
06-02-2016
09:00 uur
Warnsveldse Boys F2 - LMF1
Oefen
Gaat door
06-02-2016
09:00 uur
LMF2 - Groen Wit'62 F7
Oefen
Gaat door
07-02-2016
11:00 uur
LM2 - Colmschate 2
Oefen
Gaat door
10-02-2016
20:30 uur
ATIK FU4 (Zuiderpark) - LMFU1
Competitie
Gaat door
10-02-2016
21:30 uur
WSV/Shoepimp (WSV hal) - LMFU2
Competitie
Gaat door
13-02-2016
14:30 uur
LMA1 - WSV A2
Competitie
Gaat door
13-02-2016
13:00 uur
LMA2 - Kon UD A2D
Competitie
Gaat door
13-02-2016
14:00 uur
Brummen C1 - LMC1
Competitie
Gaat door
13-02-2016
10:30 uur
SHE C1G - LMC2
Competitie
Gaat door
13-02-2016
10:00 uur
LMD1 - SDZZ D2
Competitie
Gaat door
13-02-2016
09:30 uur
v.v. Dieren E2G - LME1
Competitie
Gaat door
13-02-2016
09:00 uur
Columbia E4 - LME2
Competitie
Gaat door
13-02-2016
09:45 uur
Groen Wit'62 E13 - LME3
Competitie
Gaat door
13-02-2016
09:45 uur
csv Apeldoorn F7 - LMF1
Competitie
Gaat door
13-02-2016
08:45 uur
Victoria Boys F2 - LMF2
Competitie
Gaat door
14-02-2016
14:30 uur
LM1 - TKA 1
Competitie
Gaat door
14-02-2016
10:30 uur
Columbia 2 - LM2
Competitie
Gaat door
14-02-2016
11:30 uur
Voorwaarts 7 - LM3
Competitie
Gaat door
14-02-2016
10:00 uur
LM4 - Barneveld 3
Competitie
Gaat door
14-02-2016
10:00 uur
LM5 - AZC 5
Competitie
Gaat door
14-02-2016
09:30 uur
Cupa/Wilp 4 - LM6
Competitie
Gaat door
14-02-2016
10:00 uur
Socii 3 - LM7
Competitie
Gaat door
14-02-2016
09:30 uur
WSV 12 - LM8
Competitie
Gaat door
14-02-2016
13:00 uur
LMVR1 - Wijhe VR1
Competitie
Gaat door
14-02-2016
11:30 uur
Terwolde VR1 - LMVR2
Competitie
Gaat door
19-02-2016
21:00 uur
LMFU2 - ATIK FU 5 (De Pauw)
Competitie
Gaat door
20-02-2016
14:30 uur
Apeldoornse Boys A1 - LMA1
Competitie
Gaat door
20-02-2016
14:00 uur
LMC1 - VIOS V. C1
Competitie
Gaat door
20-02-2016
13:00 uur
LMC2 - VIOS V. C3
Competitie
Gaat door
20-02-2016
12:00 uur
Eendracht Arnhem D2D - LMD1
Competitie
Gaat door
20-02-2016
10:30 uur
LME1 - Schalkhaar E3
Competitie
Gaat door
20-02-2016
09:30 uur
LME2 - Albatross E5
Competitie
Gaat door
20-02-2016
09:30 uur
Robur et Velocitas E17 - LME3
Competitie
Gaat door
20-02-2016
10:30 uur
LMF1 - Robur et Velocitas F6
Competitie
Gaat door
20-02-2016
09:30 uur
LMF2 - Beekbergen F2
Competitie
Gaat door
21-02-2016
14:30 uur
LM1 - Activia 1
Competitie
Gaat door
21-02-2016
11:30 uur
Albatross 2 - LM2
Competitie
Gaat door
21-02-2016
10:00 uur
LM3 - Columbia 4
Competitie
Gaat door
21-02-2016
10:00 uur
Eerbeekse Boys 3 - LM4
Competitie
Gaat door
21-02-2016
12:00 uur
Basteom 5 - LM5
Competitie
Gaat door
21-02-2016
10:00 uur
LM6 - Victoria Boys 2
Competitie
Gaat door
21-02-2016
09:30 uur
LM7 - Vorden 4
Competitie
Gaat door
21-02-2016
12:30 uur
LM8 - Brummen 5
Competitie
Gaat door
21-02-2016
13:00 uur
LMVR2 - Loenermark VR1
Competitie
Gaat door
© 2016 Joenuzzz Webdesign   |   Aan deze website kunnen geen rechten worden ontleend |   Follow @vvloenermark Beheer