Programma en afgelastingen

Het wedstrijdprogramma is voor het laatst bijgewerkt op 24-10-2014 om 08:27 uur

De wedstrijd kan op de wedstrijddag nog worden afgelast. Kijk dus altijd op de wedstrijddag of de geplande wedstrijden doorgaan.
Datum
Tijd
Wedstrijd
Type
Status
25-10-2014
14:30 uur
LMA1 - Columbia A1
Competitie
Gaat door
25-10-2014
13:00 uur
Dierense Boys B1D - LMB1
Competitie
Gaat door
25-10-2014
11:00 uur
v.v. Dieren C3 - LMC1
Competitie
Gaat door
25-10-2014
10:30 uur
LMD1 - CSV Apeldoorn D5
Competitie
Gaat door
25-10-2014
08:30 uur
Eerbeekse Boys D5 - LMD2
Competitie
Gaat door
25-10-2014
12:00 uur
LME1 - SV Twello E3
Competitie
Gaat door
25-10-2014
11:00 uur
LME2 - Warnsveldse Boys E6G
Competitie
Gaat door
25-10-2014
10:15 uur
Dierense Boys F1G - LMF1
Competitie
Gaat door
25-10-2014
08:45 uur
Albatross F4 - LMF2
Competitie
Gaat door
26-10-2014
14:30 uur
LM1 - Klarenbeek 1
Competitie
Gaat door
26-10-2014
10:00 uur
LM2 - Apeldoornse Boys 2
Competitie
Gaat door
26-10-2014
10:00 uur
LM3 - Warnveldse Boys 3
Competitie
Gaat door
26-10-2014
11:30 uur
Voorwaarts 7 - LM4
Competitie
Gaat door
26-10-2014
09:30 uur
LM5 - WSV 7
Competitie
Gaat door
26-10-2014
10:30 uur
De Hoven 2 - LM6
Competitie
Gaat door
26-10-2014
10:30 uur
Orderbos 4 - LM7
Competitie
Gaat door
26-10-2014
12:30 uur
LM8 - AGOVV 3
Competitie
Gaat door
26-10-2014
13:00 uur
LMVR2 - V en L VR2
Competitie
Gaat door
31-10-2014
20:00 uur
FAZ FU3 (Hanzehal) - LMFU1
Competitie
Gaat door
01-11-2014
14:30 uur
WWNA A1 - LMA1
Competitie
Gaat door
01-11-2014
14:00 uur
LMB1 - SML B4D
Competitie
Gaat door
01-11-2014
14:00 uur
LMC1 - SJO Oeken-SHE CD
Competitie
Gaat door
01-11-2014
09:45 uur
WSC D5 - LMD1
Competitie
Gaat door
01-11-2014
10:30 uur
LMD2 - Ijsselstreek D1
Competitie
Gaat door
01-11-2014
10:00 uur
Robur et Velocitas E5 - LME1
Competitie
Gaat door
01-11-2014
10:30 uur
Apeldoornse Boys E4 - LME2
Competitie
Gaat door
01-11-2014
10:00 uur
LMF1 - SP Eefde F1G
Competitie
Gaat door
01-11-2014
10:00 uur
LMF2 - v.v. Dieren F6
Competitie
Gaat door
02-11-2014
14:00 uur
Apeldoornse Boys 1 - LM1
Competitie
Gaat door
02-11-2014
11:30 uur
Beekbergen 2 - LM2
Competitie
Gaat door
02-11-2014
11:00 uur
Dierense Boys 3 - LM3
Competitie
Gaat door
02-11-2014
10:00 uur
LM4 - Apeldoornse Boys 3
Competitie
Gaat door
02-11-2014
09:30 uur
Beekbergen 3 - LM5
Competitie
Gaat door
02-11-2014
10:00 uur
LM6 - S0cii 3
Competitie
Gaat door
02-11-2014
09:30 uur
LM7 - KCVO 4
Competitie
Gaat door
02-11-2014
10:30 uur
Groen Wit 5 - LM8
Competitie
Gaat door
02-11-2014
13:00 uur
LMVR1 - Activia VR1
Competitie
Gaat door
02-11-2014
09:30 uur
Victoria Boys VR3 - LMVR2
Competitie
Gaat door
25-11-2014
20:00 uur
LM1 - Klarenbeek 1
GBC
Gaat door
© 2014 Joenuzzz Webdesign   |   Aan deze website kunnen geen rechten worden ontleend |   Follow @vvloenermark Beheer