Programma en afgelastingen

Het wedstrijdprogramma is voor het laatst bijgewerkt op 29-10-2014 om 18:59 uur

De wedstrijd kan op de wedstrijddag nog worden afgelast. Kijk dus altijd op de wedstrijddag of de geplande wedstrijden doorgaan.
Datum
Tijd
Wedstrijd
Type
Status
31-10-2014
20:00 uur
FAZ FU3 (Hanzehal) - LMFU1
Competitie
Gaat door
01-11-2014
14:30 uur
WWNA A1 - LMA1
Competitie
Uitgesteld
01-11-2014
14:00 uur
LMB1 - SML B4D
Competitie
Gaat door
01-11-2014
14:00 uur
LMC1 - SJO Oeken-SHE CD
Competitie
Gaat door
01-11-2014
09:45 uur
WSV D5 - LMD1
Competitie
Gaat door
01-11-2014
10:30 uur
LMD2 - Ijsselstreek D1
Competitie
Gaat door
01-11-2014
10:00 uur
Robur et Velocitas E5 - LME1
Competitie
Gaat door
01-11-2014
10:30 uur
Apeldoornse Boys E4 - LME2
Competitie
Gaat door
01-11-2014
09:00 uur
LMF1 - SP Eefde F1G
Competitie
Gaat door
01-11-2014
10:00 uur
LMF2 - v.v. Dieren F6
Competitie
Gaat door
02-11-2014
14:00 uur
Apeldoornse Boys 1 - LM1
Competitie
Gaat door
02-11-2014
11:30 uur
Beekbergen 2 - LM2
Competitie
Gaat door
02-11-2014
11:00 uur
Dierense Boys 3 - LM3
Competitie
Gaat door
02-11-2014
10:00 uur
LM4 - Apeldoornse Boys 3
Competitie
Gaat door
02-11-2014
09:30 uur
Beekbergen 3 - LM5
Competitie
Gaat door
02-11-2014
10:00 uur
LM6 - S0cii 3
Competitie
Gaat door
02-11-2014
09:30 uur
LM7 - KCVO 4
Competitie
Gaat door
02-11-2014
10:30 uur
Groen Wit 5 - LM8
Competitie
Gaat door
02-11-2014
12:30 uur
LMVR1 - Activia VR1
Competitie
Gaat door
02-11-2014
09:30 uur
Victoria Boys VR3 - LMVR2
Competitie
Gaat door
07-11-2014
19:00 uur
FAZ FU5 (Hanzehal) - LMFU2
Competitie
Gaat door
09-11-2014
14:00 uur
Basteom 1 - LM1
Competitie
Gaat door
09-11-2014
10:30 uur
Klarenbeek 2 - LM2
Competitie
Gaat door
09-11-2014
10:00 uur
LM3 - Alexandria 2
Competitie
Gaat door
09-11-2014
12:00 uur
Edesche Boys 2 - LM4
Competitie
Gaat door
09-11-2014
11:00 uur
VVOG 3 - LM5
Competitie
Gaat door
09-11-2014
10:00 uur
LM6 - SCS 1
Competitie
Gaat door
09-11-2014
09:30 uur
LM7 - Voorwaarts 9
Competitie
Gaat door
09-11-2014
09:30 uur
Voorwaarts 10 - LM8
Competitie
Gaat door
09-11-2014
13:00 uur
LMVR1 - WWNA VR1
Competitie
Gaat door
09-11-2014
11:30 uur
WSV VR1 - LMVR2
Competitie
Gaat door
14-11-2014
21:00 uur
LZVV/Bousema Lochem FU1 - LMFU2
Competitie
Gaat door
16-11-2014
10:00 uur
LM6 - Pax 8
Competitie
Gaat door
16-11-2014
09:30 uur
LM7 - Reaal Dronten 2
Competitie
Gaat door
16-11-2014
12:30 uur
Oeken/SHE VR1 (Oeken) - LMVR1
Competitie
Gaat door
25-11-2014
20:00 uur
LM1 - Klarenbeek 1
GBC
Gaat door
© 2014 Joenuzzz Webdesign   |   Aan deze website kunnen geen rechten worden ontleend |   Follow @vvloenermark Beheer