Programma en afgelastingen

Het wedstrijdprogramma is voor het laatst bijgewerkt op 29-07-2014 om 19:56 uur

De wedstrijd kan op de wedstrijddag nog worden afgelast. Kijk dus altijd op de wedstrijddag of de geplande wedstrijden doorgaan.
Datum
Tijd
Wedstrijd
Type
Status
14-08-2014
19:30 uur
LM2 - Eerbeekse Boys 2
Oefen
Gaat door
17-08-2014
12:00 uur
Jonge Kracht 1 - LM1
Oefen
Gaat door
17-08-2014
10:00 uur
Lettele 2 - LM2
Beker
Gaat door
17-08-2014
13:00 uur
Veluwezoom VR1 - LMVR1
Oefen
Gaat door
19-08-2014
19:00 uur
Harfsen 1 - LM1
Beker
Gaat door
23-08-2014
15:00 uur
Dierense Boys A1D - LMA1
Beker
Gaat door
23-08-2014
15:00 uur
SV Twello B2 - LMB1
Beker
Gaat door
23-08-2014
11:00 uur
Emst C1G - LMC1
Beker
Gaat door
23-08-2014
12:30 uur
Helios D2 - LMD1
Beker
Gaat door
23-08-2014
11:00 uur
LME1 - DAVO E1
Beker
Gaat door
23-08-2014
10:00 uur
LMF1 - Schalkhaar F4
Beker
Gaat door
24-08-2014
11:00 uur
LM1 - Columbia 1
Oefen
Gaat door
24-08-2014
10:00 uur
LM2 - WSV 2
Beker
Gaat door
24-08-2014
10:00 uur
LM4 - Eerbeekse Boys 4
Beker
Gaat door
24-08-2014
12:30 uur
LM6 - LM8
Toernooi
Gaat door
24-08-2014
12:30 uur
LM7 - LM5
Toernooi
Gaat door
24-08-2014
12:00 uur
Westervoort VR2 - LMVR1
Beker
Gaat door
26-08-2014
18:45 uur
LM1 - Epse 1
Beker
Gaat door
26-08-2014
18:45 uur
Brummen 2 - LM3
Beker
Gaat door
30-08-2014
14:30 uur
LMA1 - VV Dieren A1
Beker
Gaat door
30-08-2014
14:00 uur
LMB1 - FC RDC B1
Beker
Gaat door
30-08-2014
14:00 uur
LMC1 - SC Overwetering C2D
Beker
Gaat door
30-08-2014
10:30 uur
LMD1 - Groen Wit '62 D2
Beker
Gaat door
30-08-2014
09:45 uur
Eerbeekse Boys E3 - LME1
Beker
Gaat door
30-08-2014
10:00 uur
Orderbos F1G - LMF1
Beker
Gaat door
31-08-2014
14:00 uur
ABS 1 - LM1
Beker
Gaat door
31-08-2014
10:00 uur
LM2 - Groen Wit 2
Beker
Gaat door
31-08-2014
10:00 uur
LM3 - Dieren 3
Beker
Gaat door
31-08-2014
11:30 uur
Brummen 3 - LM4
Beker
Gaat door
31-08-2014
12:30 uur
LM5 - LM6
Beker
Gaat door
31-08-2014
09:30 uur
LM8 - LM7
Beker
Gaat door
31-08-2014
13:00 uur
LMVR1 - VDZ VR3
Beker
Gaat door
06-09-2014
14:30 uur
Brummen A1 - LMA1
Beker
Gaat door
06-09-2014
14:30 uur
WWNA B1 - LMB1
Beker
Gaat door
06-09-2014
14:00 uur
LMC1 - Vaassen C1
Beker
Gaat door
06-09-2014
10:30 uur
LMD1 - SV Twello D2
Beker
Gaat door
06-09-2014
10:00 uur
Diepenveen E2 - LME1
Beker
Gaat door
06-09-2014
10:00 uur
LMF1 - Albatross F1
Beker
Gaat door
07-09-2014
14:30 uur
LM1 - Groen Wit 1
Competitie
Gaat door
07-09-2014
10:00 uur
LM2 - Voorwaarts 3
Competitie
Gaat door
07-09-2014
10:00 uur
LM3 - DVV 3
Beker
Gaat door
07-09-2014
13:00 uur
Groen Wit 3 - LM4
Beker
Gaat door
07-09-2014
12:15 uur
LM5 - LM8
Toernooi
Gaat door
07-09-2014
09:30 uur
LM7 - LM6
Toernooi
Gaat door
07-09-2014
14:30 uur
Albatross VR1 - LMVR1
Beker
Gaat door
14-09-2014
14:00 uur
Eerbeekse Boys 1 - LM1
Competitie
Gaat door
14-09-2014
11:00 uur
AZC 2 - LM2
Competitie
Gaat door
© 2014 Joenuzzz Webdesign   |   Aan deze website kunnen geen rechten worden ontleend |   Follow @vvloenermark Beheer